Kistelek

Sikkasztókat keres a kisteleki rendőrség

A kisteleki rendőrök az állampolgárok segítségét kérik két férfi azonosításában, akik szerszámokat tulajdonítottak el egy helybeli idős nő garázsából.

A Kisteleki Rendőrkapitányság 06060/209/2020. bűnügyi számon sikkasztás vétségének gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettesek ellen.

A sértett elmondása szerint a feltételezett elkövetők 2020. szeptember 16-án 16 és 17 óra között keresték fel otthonában, hogy különféle elektromos szerszámokat kérjenek kölcsön. A két férfi meggyőzte az idős nőt arról, hogy rövid időd belül visszahozzák az értékeit, azonban erre sosem került sor.

A település több térfigyelő kamerája felvételt készített az elkövetőkről és az általuk használt gépjárműről.

A rendőrök kérik, hogy aki a képeken látható két férfit, illetve az általuk használt járművet felismeri, tartózkodási helyükkel, vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Kisteleki Rendőrkapitányságon (6760 Kistelek, Petőfi utca 2. sz.). Telefonon bejelentés tehető a 06-62-598-130-as hívószámon, továbbá a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, valamint a 112-es segélyhívó telefonszámon.

police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Susánszki Benjamin: kiegyensúlyozott, eredményes és sikerekben gazdag évet várok

cs3-szerkeszto

Mozgásra hangolva – aktív diákcsapat formálja a közösséget a kisteleki iskolában

cs3-szerkeszto

Hivatalos: Szabó István a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje

cs3-szerkeszto

Már zajlik a kisteleki Szánkó Party főpróbája + VIDEÓ + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

Szánkó party lesz vasárnap Kisteleken

cs3-szerkeszto

Nem csak finom, hanem tudatos is – egészséges ízek hete a kisteleki iskolában

cs3-szerkeszto

Két fiatal lányt keres a kisteleki rendőrség, segítsünk megtalálni őket!

cs3-szerkeszto

Kisteleki fiatalok találkoztak Leó pápával

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt az M5-ösön, Kisteleknél

cs3-szerkeszto