Belföld

Körbálák égtek egy szín alatt, a tűzben elpusztult egy anyadisznó a malacaival együtt

Tizenkilenc körbála gyulladt ki egy tetőszín alatt Soltvadkerten, a Középcsábor tanyán a lángok a színre is átterjedtek.

A helyszínre a kiskőrösi hivatásos és a soltvadkerti önkormányzati tűzoltók érkeztek, akik három vízsugárral körülhatárolták a tüzet. A takarmánytároló épületét és a melléképület további részeit sikerült megvédeniük, de a tűzben egy anyadisznó és kicsinyei elpusztultak. Az oltási munkálatokat erőgép is segíti. A tűzben személyi sérülés nem történt, azonban az anyagi kár jelentős.  

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor elrendelte a Török Áramlat vezeték magyarországi szakaszának katonai védelmét + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Nagy erejű robbanóanyagot találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közelében

cs3-szerkeszto

Este már Jézus feltámadását ünneplik a keresztények

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: kritikus energiaválság közeledik Európában

cs3-szerkeszto

Budaházy Edda: Nem győzhet a balliberális oldal, ennek szellemében egyéniben a Fidesz jelöltjére szavazok + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

„A Mi Hazánk szavazói egyéniben inkább a Fidesz-KDNP jelöltjeit támogassák” – Ifj. Hegedűs Lóránt arról, hogy mi is a tét + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke

cs3-szerkeszto

Moderari: A választások után egyetlen dolog tud megváltozni: az a képesség, hogy Magyarország hogyan lesz képes ebben a veszélyes világban megvédeni a saját és állampolgárai érdekeit

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor Szentesen: Ha nem akarjuk, hogy kizsebeljék Magyarországot, nemzeti kormányra van szükségünk

cs3-szerkeszto