Külföld

Magyar honvédek sírját gyalázták meg anarchisták Varsóban

Újabb szégyenletes pontjához érkezett a Varsóban egy hete tomboló baloldali tüntetéssorozat. A tüntetők több emlékművet, sőt, síremlékeket is meggyaláztak, köztük a második világháború során a németek ellen segítséget nyújtó magyar honvédek tiszteletére állított emlékművet is – tudta meg a Vadhajtások.hu.

A Black Lives Matter-höz hasonlóan ezek is a szobrokat, emlékműveket kezdték el gyalázni; nem maradhatott ki a németek ellen segítő magyarok síremléke sem – írja a Vadhajtások.hu.

Forrás: Vadhajtások; Fotó: Straż Narodowa



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Patrióták az erős és szuverén nemzetek Európáját építik

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor Brüsszelben: Európában folytatódik a patrióta pártok előretörése

cs3-szerkeszto

“Hadd áramoljon a kőolaj!” – Megszületett a megállapodás Iránnal a békéről

cs3-szerkeszto

Életbe lépett a migrációs paktum – komoly terhek várhatnak Magyarországra

cs3-szerkeszto

Bulgária bajban: kiderült, trükkök százai kellettek az euró bevezetéséhez

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kormány egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába!

cs3-szerkeszto

Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen

cs3-szerkeszto

Június végétől indulnak Retró Istria Expresszek az Adriára

cs3-szerkeszto

Az uniós intézmények vezetői üdvözölték a Mercosur kereskedelmi megállapodás ideiglenes hatályba belépését

cs3-szerkeszto