Belföld

A hétvégén is jó idő lesz

Loving the warm summer weather

A jövő hét második feléig nem várható változás, marad a nyáriasan meleg, már-már kánikulai időjárás sok napsütéssel, csapadék nélkül. Legalább az éjszakák hűvösek lesznek.

Szombat hajnalban gyengén felhős időre számíthatunk, csapadék nem várható. Néhol párássá válik a levegő. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás. Hajnalra általában 10 és 16 fok közé hűl le a levegő – írja az Országos Metetorológiai Szolgálat.

Szombat délután a kevés fátyol- és gomolyfelhő mellett sok napsütés várható. Csapadék nem lesz. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 26 és 31 fok között alakul.

Vasárnap napos időre számíthatunk gomoly- és fátyolfelhőkkel, csapadék nem lesz. Az északi szél néhol időnként megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 9 és 16, a legmagasabb nappali hőmérséklet 26 és 31 fok között alakul.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szemtanú is megerősítette: kábítószer lehetett Magyar Péterék hírhedtté vált buliján

cs3-szerkeszto

Amerikai politikai stratéga: egyedül Orbán Viktornak köszönhető, hogy Európa nem áll háborúban Oroszországgal

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: szuverén külpolitika kell a nemzeti függetlenséghez

cs3-szerkeszto

Csongrádiak a Concept2 Challenge Day első fordulóján – a tűzoltóknál is megkezdődött az idei bajnoki szezon

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: újabb magyar áldozatot követelt az ukrajnai háború

cs3-szerkeszto

Nézőpont Intézet: változatlan Fidesz-előny

cs3-szerkeszto

Magyar Péter beismerte: drogos buliban hetyegett + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Gulyás Gergely: a Magyarországot érő ukrán fenyegetések új szakaszba léptek, a nemzeti petíció egy válaszlehetőség a fenyegetésekre

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter rágalmazás miatt büntetőfeljelentést tesz Magyar Péterrel szemben a gödi Samsung-gyár kapcsán

cs3-szerkeszto