Térség

Eltűnés miatt keresik Bárkai Zsuzsannát

A szentesi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy helybeli nő megtalálásában.

A Szentesi Rendőrkapitányság körözési eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó 37 éves Bárkai Zsuzsanna eltűnésének ügyében. A rendőrségre érkezett bejelentés szerint a nő 2020. augusztus 28-án reggel Budapest X. kerületéből ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról.

Bárkai Zsuzsanna körülbelül 160 centiméter magas, vékony testalkatú. Félhosszú, barna haja, illetve barna szeme van. Eltűnésekor világos blúzt, világosszürke kapucnis pulóvert és kék színű farmernadrágot viselt.

A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható nő tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, tegyen bejelentést a 06-62-562-400-as telefonszámon, az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöldszámán, illetve a 107-es vagy a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Forrás: Police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Újabb jelöltet ad Kistelek a választókerületnek

cs3-szerkeszto

Több mint 1,5 milliárd forintos fejlesztésbe kezd a Körös-Maros Nemzeti Park

cs3-szerkeszto

Rohamosan terjed a vírus a vármegyénkben is, a vakcinázás sem jelent megoldást

cs3-szerkeszto

Karácsony előtt 155 kormánytisztviselő adott vért, többek között Szentesen

cs3-szerkeszto

Meggyújtották az első adventi gyertyát térségünk kistelepülésein is

cs3-szerkeszto

Kudarcos előválasztás után kiderült, ki lesz a Tisza jelöltje térségünkben

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence lehet a Tisza Párt “előválasztásának” előre kijelölt győztese

cs3-szerkeszto

Szegeden épül a jövő autóipari központja – a BYD a szentesi és csongrádi dolgozókat is várja

cs3-szerkeszto

Végre, jutott egy kis víz a tájba!

cs3-szerkeszto