Kék Hírek Térség

Két fiatal vásárhelyi hölgy sérült meg egy Kiskunmajsa mellett történt balesetben

Árokba csapódott egy személyautó Kiskunmajsa és Kömpöc között, az 5411-es úton. Úgy tudjuk, az autóban utazó két fiatal hódmezővásárhelyi hölgy a balatoni nyaralásból tartott hazafelé, amikor egy éles jobbkanyarban az autó megcsúszott a vizes aszfalton, felborult, majd az árokba csapódva a kerekein állt meg.

A helyszínen tartózkodó szülők elmondása szerint a kiskunmajsai hivatásos tűzoltók emelték ki az összeroncsolódott járműből a sérülteket, majd átadták őket a mentőknek. Az esethez mentőhelikopter is érkezett, de végül a fejsérült sofőrt és utasát mentőautóval szállították a kiskunhalasi kórházba.

A helyszínelés ideje alatt a hatóságok a fél útpályát lezárták. a baleset  körülményeit a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság munkatársai vizsgálják.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lebukott az interneten álnéven fenyegetőző férfi, vádat emeltek ellene

cs3-szerkeszto

Két autó ütközött Sándorfalván – mentők és tűzoltók érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Újabb véletlen egybeesés B. Eszter és a tiszás szennyoldal kapcsán

cs3-szerkeszto

Saját díjat kap Csongrád-Csanád vármegye agráriuma: együttműködési megállapodást kötött a Kormányhivatal és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara

cs3-szerkeszto

Hajnali rajtaütés Szentesen: kábítószerrel bukott le egy 45 éves férfi + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

A Mi Hazánk csongrádi jelöltjének neve is előkerült a tiszás jelöltállítás során

cs3-szerkeszto

Kiszivárgott a névsor: ezzel a három jelölt-jelölttel készülhet a Tisza Párt a 2026-os választásra a térségünkben

cs3-szerkeszto

Szabó István sikeresen tárgyalt: nem zárnak be a hulladékudvarok! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Hivatalos: Büntetőeljárás indult a szentesi postáról elvezetett nő ellen

cs3-szerkeszto