Belföld

Csaknem kétszáz határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök a hétvégén

187 határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök és katonák péntektől vasárnapig – tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.

A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 25, szombaton 71, vasárnap 81 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek át az ideiglenes biztonsági határzáron az egyenruhások. A román és horvát határszakaszon tíz migránst fogtak el, embercsempészés miatt kettő gyanúsított ellen indult eljárás.
    Az elmúlt héten az ország területén összesen 454 migránst tartóztattak föl, és kísértek vissza az egyenruhások. A megelőző héten – január 20-tól 26-ig – ez a szám 373 volt. A román és horvát határszakaszon 41 migránst fogtak el az elmúlt héten – derül ki a rendőrségi összesítésből.

MTI

Fotó: police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Kiszámolták, hogy eddig hány milliárd forintot égetett el Magyarország a Paksi Atomerőmű leállása miatt: erre biztosan nem lesz büszke Kapitány István

cs3-szerkeszto

Amiről Magyar Péter hallgat: Sokszorosan drágábban jön az áram?

cs3-szerkeszto

Olvasónk: Megvetetik velünk a “nyugat” áramát, vagy egyáltalán NEM LESZ ÁRAM

cs3-szerkeszto

Soha nem volt még ilyen alacsony a gáztározók feltöltöttsége a nyári hónapokban – Magyarországon is baj lehet

cs3-szerkeszto

629 településen van vízkorlátozás

cs3-szerkeszto

Elkezdődött Magyarország kiárusítása: eladták az első erőművet

cs3-szerkeszto

Hortay: Kapitány István torzította a villamosenergia-rendszer terhelési adatait, hogy jobb színben tűntesse fel magát

cs3-szerkeszto

Egyre durvább: ma is emelkedik a benzin és a gázolaj ára

cs3-szerkeszto

Ennyi volt: leállítják a Paksi Atomerőművet, Magyar Péter az Orbán-kormányra mutogat

cs3-szerkeszto