Szentes

Hamis recepteket használt Szentesen, keresik a rendőrök

A rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy férfi azonosításában, aki hamis recepteket felhasználva akart gyógyszerekhez jutni több belvárosi patikában, Szentesen.

A Szentesi Rendőrkapitányság 06050/445/2019. bűnügyi számon, hamis magánokirat felhasználásának vétsége gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.

A gyanú szerint az elkövető 2019. november 8-án 13 óra és 14 óra között, összesen három belvárosi patikában akart hamis recepttel vényköteles gyógyszert kiváltani. Az egyik helyen sikerrel járt, míg a másik két üzletből vásárlás nélkül távozott, miután az alkalmazottak kételkedtek a recept hitelességében.

A rendőrség kéri, hogy aki a videófelvételen látható férfit felismeri, tartózkodási helyével, vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Szentesi Rendőrkapitányságon (6600 Szentes, Kossuth Lajos u. 43.). A névtelenség megőrzése mellett telefonon bejelentés tehető a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjában a 06-62/562-400-as hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Milyen nyilvános illemhelyet használhatunk Szentesen szükség esetén? Mutatjuk!

cs3_szerk2

Szentes térségében szűnt meg egy szupercella kedden

cs3_szerk2

Vályog, jövő, tudás – „Zöld építészet” projektet látogattak meg a szentesi Zsoldos kőművesei

cs3_szerk2

Árad a gyűlölet Szabó Zoltán Ferenc kézivezérelt médiafelületeiről 

cs3_szerk2

A szentesi és csongrádi nyári táborokat is be kell jelenteniük a szervezőknek

cs3_szerk2

A tehetség ünnepe a Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központnál – Csongrádi, szentesi, szegvári és mindszenti diákokat is elismertek

cs3_szerk2

Érkezik a hőség, másodfokú figyelmeztetést adtak ki Szentes, Csongrád és Mindszent környékére! 

cs3_szerk2

Gőzmozdonyok, kisvonatok és vasúti relikviák – különleges programmal készül a Szentesi Motorgarázs a Múzeumok Éjszakájára

cs3_szerk2

Torday Henrietta: Hiszek! – a nemzeti összetartozás napjára

cs3_szerk2