Belföld

Megkéselte tanárát egy diák egy győri iskolában

Késelés történt egy győri iskolában: egy diák többször megszúrt egy tanárnőt csütörtök délben. A rendőrség emberölési kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon azt írta, hogy a sérültet a mentők kórházba vitték, az elkövetőt elfogták.

Tóth Gabriella, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője a Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma épülete előtt elmondta, hogy egy 17 éves fiú késelt meg egy 51 éves tanárnőt.

A rendőrök még helyszínelnek, az intézmény előtt több rendőrségi jármű is áll.

Oláh Attila, a győri Petz Aladár Megyei Oktatókórház orvosigazgatója az MTI-nek elmondta, hogy a megszúrt tanárnő állapota stabil, nincs életveszélyben, megfigyelés alatt van.     Több késszúrás érte, egyebek mellett a hátán, de sérült az alkarja is, amelyet később műteni kell – mondta.

Később a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság azt közölte a police.hu oldalon, hogy emberölési kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást egy 17 éves fiatalkorú fiúval szemben.

(MTI)



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Míg a Tisza brutálisan megadóztatná, az Orbán-kormány újabb milliókkal segíti a magyarokat

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: arra kértem a Szentatyát, hogy támogassa Magyarország háborúellenes erőfeszítéseit

cs3-szerkeszto

Kezdhetnek aggódni Brüsszelben: Fico Orbán Viktorral tárgyalt a Patriótákhoz való csatlakozásról

cs3-szerkeszto

„Fuh bakker, nagy baj van…” – elakadt a tiszás szava a brutális méretű Békemenet láttán + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor a pápával találkozik

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: A háború blokkolja Európa növekedését, Brüsszel a magyarok pénzén háborúzik + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Őrizzük meg mentális egészségünket télen is!

cs3-szerkeszto

A cellainformációk nem hazudnak: valóban kétszer annyian voltak a Békemeneten, mint a tiszás rendezvényen

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: nem megyünk háborúba, és nem fogunk meghalni Ukrajnáért, de élni fogunk Magyarországért

cs3-szerkeszto