Belföld

Őz miatt csapódtak árokba szabadkai magyarok

Baleset történt szerda éjjel az 53-as főúton. Egy szabadkai család tartott hazafelé Kecskemétről, amikor egy őz ugrott az autójuk elé  Kiskunhalas közelében.

Az autót vezető férfi már nem tudta elkerülni az ütközést. Az irányíthatatlanná vált autó az árokba hajtott majd a tetejére borult. A jármű három utasa saját erőből ki tudott szállni, csodával határos módon nem sérültek meg a balesetben. A kiskunhalasi hivatásos tűzoltók a kerekeire állították, majd áramtalanították  az autót. Az érintett útszakaszon rendőri irányítás mellett, félpályán haladt a forgalom.  

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

„Tartson ki!” – Szimpátiatüntetést tartottak vasárnap a Sándor-palotánál

cs3-szerkeszto

Kongatják a vészharangot a szakmai szervezetek: súlyos gazdasági válságot okozhat a Tisza-kormány döntése

cs3-szerkeszto

Máris komoly következménye lett Magyar Péterék kordonbontásának, megsérült egy német turista a karmelitánál

cs3-szerkeszto

Csurrant-cseppent: Majka 140 milliós osztalékot vett ki a cégéből

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Magyar Péter erőszakos fellépésével éppen diktatúrát épít – és nem jogállamot, nem demokráciát

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás hivatalosan is bejelentette, hogy nem mond le! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Politico: Semmilyen megállapodás nem született az uniós források kifizetéséről

cs3-szerkeszto

A Családi büszkeség menetével válaszol a Pride-ra a Mi Hazánk

cs3-szerkeszto