Belföld

Kisteherautó hajtott személyautóba Kecskemétnél

Egy ember életét vesztette és egy másik személy súlyosan megsérült, amikor egy kisteherautó belehajtott egy személyautóba az 5-ös főúton Kecskemétnél a 4 sávos úton. 

Lajosmizse felől közlekedett a Volkswagen kisteherautó, amikor nagy sebességgel belehajtott az előtte lévő Opel személyautóba. A vétlen Opel átrepült az útszéli árkon, majd az oldalára borult. A benne ülő két idős ember súlyosan megsérült, közülük az egyiket feszítővágó segítségével emelték ki a tűzoltók, majd a mentők mindkettőjüket kórházba szállították. Információnk szerint az autót vezető 80 év körüli férfi a kórházban belehalt sérülésibe. A kisteherautó vezetőjének nem lett komoly baja. A baleset pontos körülményeit még szakértő vizsgálja.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Tisza párt és Brüsszel összeesküdött a magyarok ellen

cs3_szerk2

Sokan várták ezt a bejelentést: folytatódnak az árletörések! + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Azzal büszkélkedik a Tisza, hogy egyelőre megakadályozták a kórházak, közszolgáltatások, szociális szolgáltatások fejlesztését

cs3_szerk2

Színes egyéniség: szivárványos zászló alatt vonult Varga Ferenc

cs3_szerk2

Hét éve ilyenkor már kígyóztak a kígyók + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, eredményes a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

cs3_szerk2

A banki díjak csökkentéséről állapodott meg Varga Mihály a Bankszövetséggel

cs3_szerk2

Tiszafüreden és Tiszakécskén a Fidesz, Mosonmagyaróváron a helyi civil jelölt nyerte az időközi választást

cs3_szerk2

Múltunkban a jövőnk – Határon Túli Honismereti Vetélkedő volt Csongrádon

cs3_szerk2