Szentes

Találkozó Kajánújfaluban

Hagyományteremtő céllal tartották meg 2012-ben az első Kajáni Találkozót, mely azóta is kétévente megrendezésre kerül. Kajánújfalu, bár külterületi rész, Szentes 3. számú választókerületéhez tartozik. A körzet önkormányzati képviselője Sipos Antal, aki elhivatott abban, hogy az apró közösséget összetartsa. A rendezvény szervezésében segítségére van Kovács János, Szentes 2. számú választókerületének önkormányzati képviselője, aki Kajánújfaluban nőtt fel. A rendezvényen különböző versenyszámokban mérettették meg magukat az igazán bátrak és ügyesek: volt sörivó-, dekázó-, pörköltfőző- és süteménysütő verseny. A gyerekek kipróbálhatták az ugrálóvárat, és segway-jel túrázhattak a faluban, a nagyobbakat Kabai Alex szórakoztatta fülbemászó dallamokkal. A jó hangulatú rendezvényen megjelent Gémes László, a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje, aki nyereménytárgyakkal támogatta a rendezvényt, és meghívta a kajáni lakosokat az augusztus 24-én megrendezésre kerülő megyei vadásznapra.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Változik a vérvételi ellátás rendje a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Ma indul a szezon, újra kinyit a Krimó Szentesen

cs3-szerkeszto

Kiemelkedő helyen végeztek a szentesi Horváth Mihály Gimnázium diákjai a Hungarikum Vetélkedőn

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákokat is díjaztak a „Tankerület Büszkesége” ünnepségen

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákjait is díjazta a HSZC

cs3-szerkeszto