Kistelek

Lakossági elektronikai hulladékgyűjtés lesz Kisteleken

A Csongrád Megyei Kormányhivatal szervezésében sorra kerülő gyűjtés során a kisteleki lakosok leadhatják az otthon feleslegessé vált elektronikai hulladékokat.

A Multigrade Környezetvédelmi Kft. közreműködésével a Csongrád Megyei Kormányhivatal július 27-én, szombaton 8 és 12 óra között, a Rákóczi u. 42. szám alatt (vásártér) kialakított gyűjtőponton várja azokat, akik megválnának felesleges eszközeiktől.

Az elektronikai hulladékokat,

• számítástechnikai eszközöket (pl. számítógép, telefon, mobiltelefon, stb.),
• háztartási kisgépeket (pl. vasaló, hajszárító, konyhai robotgép stb.),
• szórakoztató elektronikai eszközöket (pl. televízió készülék, rádió, MP lejátszó stb.),
• elemeket, fényforrásokat (izzók, fénycsövek)

tilos a kukába dobni, mert veszélyes anyagok szivároghatnak ki belőlük, így viszont bárki megszabadulhat tőlük.

Fotó: Csongrád Megyei Kormányhivatal



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Narancs riasztás vasárnapra: heves zivatarok csaphatnak le Szentes, Csongrád és Kistelek környékére

cs3-szerkeszto

Családi nappal és díjátadóval zárta a szezont a Kisteleki Testedző Egyesület

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence köbméterben méri az ingatlanjai méretét

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Hatalmas volt az érdeklődés a 12 órás sportnapon a Kisteleki Általános Iskolában

cs3-szerkeszto

Újra elérhető a tüdőszűrés Kisteleken

cs3-szerkeszto

Kistelek ismét összehozta a térség legkicsibbjeit – sikeres szezonzárás az Intézményi Bozsik Programban

cs3-szerkeszto

Segítsünk egy beteg kisfiún és családján!

cs3-szerkeszto

Célegyenesben a választás – Szabó István: a választás valódi tétje a magyar önrendelkezés megőrzése

cs3-szerkeszto