Február 1. és május 31. között mentesülnek a bérleti díj megfizetése alól az éttermek, kávézók, konditermek
A kormány döntött arról, hogy február 1-je és május 31-e között az állami és önkormányzati ingatlanok után nem kell bérleti díjat fizetnie az éttermeknek, kávézóknak,...
