Szentes

Szatmári Béla: Szentesen is szükség van a Jobbik Magyarországért Mozgalomra!

A párt alelnökével gyűjtötte az aláírásokat Szentesen Szatmári Béla, a Jobbik Magyarországért Mozgalom országgyűlési képviselőjelöltje, aki szerint a helyiek egyértelműen jelezték: szükség van a párt jelenlétére a térségben.

„A szentesi emberek kifejezésre juttatták, hogy szükség van a Jobbikra. Számolok a szentesi választókra” – fogalmazott a jelölt.

Szatmári Béla külön kiemelte, hogy a kampány során a devizahitelesek támogatására is számít, és kérte segítségüket a további munkához.

A politikus köszönetet mondott Révi Attilának, a párt alelnökének is, aki aktívan részt vett a kampányban. „Nagyban segítette a munkámat” – tette hozzá.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Meghirdette új évadának műsorát a szentesi Tóth József Színház

cs3-szerkeszto

Lapátok a vízen: Kurca Regatta Túramaraton várja a természetkedvelőket

cs3-szerkeszto

Már az új, alacsony dózisú, legmodernebb CT-berendezés is dolgozik – átfogó eszköz- és infrastruktúra-fejlesztés zajlik a szentesi kórházban 

cs3-szerkeszto

Dr. Bugyi István Emlékéremmel ismerték el dr. Badó Csaba több évtizedes munkáját

cs3-szerkeszto

A Tisza nem tudja: már nincs kampánycsend!

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: a választás tétje a béke és a biztonság

cs3-szerkeszto

Szabó István: a szentesi kórház fejlesztése nem csupán egy beruházás, hanem egy közös ügy, amely mögött összefogás és hosszú távú elköteleződés áll

cs3-szerkeszto

Szentesi Kétfarkúak: Elfogadhatatlannak tartjuk, hogy az Isztambuli Egyezmény nem került beépítésre a jogrendünkbe

cs3-szerkeszto

Újabb elítélttel barátkozik a tiszás Bárkányi Bence

cs3-szerkeszto