Aktuális

Óriási jobboldali siker: Szabó Istvánéknak alig másfél óra alatt összegyűlt a kellő számú aláírás

Rövid idő alatt összegyűlt a szükséges számú ajánlás Szabó István jelöltségéhez, így a politikus és csapata sikeresen zárta az aláírásgyűjtés első, legfontosabb szakaszát.

Szabó István elmondta: a gyűjtés során kifejezetten pozitív visszajelzéseket tapasztaltak. „Nagyon jó fogadtatásaink vannak, nagyon sokan integetnek, nagyon sokan kérik azt, hogy szeretnék aláírni, bejönnek a Fidesz irodába, ott is lehet az aláírásokat megejteni, sok jó beszélgetés, mosolygós arcokat látunk” – fogalmazott.

Hozzátette: bíztak a sikerben, de a gyors eredmény őt is megerősítette abban, hogy jó ütemben haladnak. „Én azt gondolom, hogy ez rendben lesz, megoldottuk a kihívást.”

„Megvan a szükséges mennyiségű aláírás”

– jelentette be Szabó István.

A politikus szerint ez „egy jó teljesítmény, egy jó nap”, amely a csapatmunkát és a támogatók elkötelezettségét egyaránt dicséri.

VIDEÓ:



- Hirdetés -