Szentes

BRÉKING: Újabb hazug kampányba kezdett a szentesi ellenzék!

Az adófizetők pénzén fenntartott ellenzéki sajtó ismét aljas lejárató kampányba kezdett: tovább hazudoznak a 451-es főút felújításáról. Úgy néz ki, mostantól helyben is elvárják a helyi balos médiától a hergelést, kamuzást. 

A Szentesi Mozaik nevű, szentesi adófizetők pénzén eltartott ellenzéki sajtó újabb hatalmas hazugsággal akarja átverni a lakosokat. Mint írják: a 451-es út, a Szentes–Kiskunfélegyháza közút felújítása megint nincs sehol.

Azt hiányolják, hogy az út felújítása nincs benne az Alföld-programban. Hogy is lenne benne, ha már egy korábbi kormányprogram része?! Az Építési és Közlekedési Minisztérium oldaláról letölthető a már jóváhagyott fejlesztési lista, ami között szerepel a 451-es út felújítása, 41 milliárd forintból! 

A tények újfent nem zavarják a közpénzen eltartott, ellenzéki újságírót. Teljesíti az országos elvárást: hazudik, hergel, feszültséget kelt. Még szavazást is indítottak, hogy tovább szítsák a békétlenséget. 

Ez lesz mostantól? Csak álhírekkel tudják a figyelmet felkelteni? Nem jó irány ez…



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A szentesi nyomozók több száz gramm marihuánát és amfetamint foglaltak le két férfi otthonában

cs3-szerkeszto

A gyűlöletkeltés ára: hogyan mérgezi a baloldal a közhangulatot – Szentesen és Csongrádon is?

cs3-szerkeszto

Az év utolsó nemzetközi kihívása előtt áll a szentesi erőemelő

cs3-szerkeszto

Autófeltörő portyázott Szentesen és Csongrádon

cs3-szerkeszto

Remény a segítő kezekben – gyűjtést szerveznek egy kisbabás család megsegítésére

cs3-szerkeszto

Biztonságban a legkisebbek – elsősegélyt tanultak az édesanyák Szentesen

cs3-szerkeszto

Kivonult a rendőrség Szentesen, de most jól járt, akivel beszéltek + FOTÓK + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Trokán Nóra fotóiból nyílik kiállítás a szentesi Tóth József Színházban

cs3-szerkeszto

Újabb 300 kiló törpeharcsától szabadították meg a Kurcát

cs3-szerkeszto