Vélemény

Hont András: Érdemesebb lenne egy kicsit kisebb arccal nyilatkozni a várható jövő évi esélyekről

“Ezt a körzetet ugyan elvesztette tavaly az ellenzék, de ’19-ben nyertek. A Fidesz százalékosan meg centire annyit hozott, mint legutóbb. Ezt csak úgy dünnyögöm magam elé” – írja Hont András.

„Mielőtt meghallgatom az összes amatőr választási szakértőt és dilettáns politológust, hogy alacsony részvétel, nem indult a Tisza, a mezőgazdasági munkák miatt a nyolcadik kerületben az értelmiségi szavazók alacsonyabb arányban mentek el stb., csak annyit mondanék, hogy szerintem érdemesebb lenne egy kicsit kisebb arccal nyilatkozni a várható jövő évi esélyekről. 

Ezt a körzetet ugyan elvesztette tavaly az ellenzék, de ’19-ben nyertek. A Fidesz százalékosan meg centire annyit hozott, mint legutóbb. Ezt csak úgy dünnyögöm magam elé.”



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lánczi Tamás: Hány eurót ér egy ukrán ember élete?

cs3-szerkeszto

Moderari: Hősök nélkül (?) I.

cs3-szerkeszto

Dezse Balázs: Ha sz*rban vagy, akkor tegyél ki valami sütős, cicás képet, aztán újra lesznek szavazóid

cs3-szerkeszto

Fodor Zlotan: Egy fideszes nőt könnyebb teherbe ejteni mint gondolkodóba + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Móna Márk: Magyar Péter kezéből egyre inkább csúszik ki a gyeplő

cs3-szerkeszto

Kötter Tamás: Petike, te csak egy szolga vagy!

cs3-szerkeszto

Vélemény: „Van probléma rendesen, amit ez a tolvaj banda csinált 15 év alatt az felháborító!”

cs3-szerkeszto

Kulifai Máté: 5 gyors gondolat Trump és Putyin BUDAPESTI csúcstalálkozójáról

Kohány Mátyás: Ott lesz vége a háborúnak, ahol a háborúról mindig az igazat mondták