Csongrád

Nemesnádudvaron jártak a csongrádi Sághy tanulói

2025. április 9-én a HSZC Csongrádi Sághy Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium faiparos diákjai és oktatóik tanulmányi kiránduláson vettek részt Nemesnádudvaron. 

A diákok és oktatóik három cég, a Virág Design Kft, az Etsberger Kft., és a Délity Bútor Zrt. életébe és működésébe nyerhettek bepillantást. Tanulhattak egyedi bútor tervezésről, széria gyártásról és tömör fenyő lakossági bútorokról. 

Az utazók visszafele tettek egy kitérőt Kiskunhalasra, ahol a Merkbau Zrt. asztalos és ács üzemét tekintették meg, ahol a modern CLT felhasználásáról kaphattak új ismereteket. Az összes cég tökéletesen bemutatta a modern faipar különböző szegmenseit. 

„Ezúton szeretnénk köszönetet mondani az üzemeknek, hogy meglátogathattuk őket, továbbá Dr. Ambrus Norbertnek, a HSZC kancellárjának, hogy utazásunkat finanszírozta” – írják az iskola közösségi oldalán. 

.

Fotók: HSZC Csongrádi Sághy Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

35 éves fennállását ünnepelte a Bölcső Nagycsaládosok Csongrádi Egyesülete

cs3-szerkeszto

Van jövő, ha akarsz tenni érte – A csongrádi Gulyás Norbi álma már valósággá vált

cs3-szerkeszto

Laczkó Zsolt: Egyszerűen senkik vagytok!

cs3-szerkeszto

Dr. Bugyi István Emlékéremmel ismerték el dr. Badó Csaba több évtizedes munkáját

cs3-szerkeszto

Kátyúzási munkálatok kezdődtek Csongrádon

cs3-szerkeszto

Célegyenesben a választás – Szabó István: a választás valódi tétje a magyar önrendelkezés megőrzése

cs3-szerkeszto

Nemzetközi tapasztalatokkal gazdagodtak a csongrádi sághys oktatók Romániában

cs3-szerkeszto

Csongrádon ismét életre kelt a Húsvét a Fő utca mellett

cs3-szerkeszto

Csongrádon adták át a 40. befogadó játszóteret + GALÉRIA + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto