Mindszent

Ideiglenesen bezár a mindszenti kormányablak

Március 10-12. között szünetel az ügyfélfogadás a mindszenti kormányablakban. 

Az áramszolgáltató tájékoztatása szerint a Mindszent, Köztársaság tér 6. szám alatti épületben március 10-12. között áramszünet lesz.

A tervezett áramkimaradás miatt a kormányablakban az ügyfélfogadás szünetel, az üzemszünet alatt a közelben a Hódmezővásárhely, Ady Endre út 14., illetve a Szentes, Kossuth tér 6. szám alatti ügyfélszolgálaton állnak rendelkezésre munkatársaink.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megnyílt a mindszenti kutyás strand, ellepték a négylábú vendégek a Tisza-partot

cs3-szerkeszto

Fiatal hősöket képeztek Mindszenten

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto

Szabó István kőkemény választ adott a budapesti pártvezér rágalmaira! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szélpál Szilárd: a Tisza felől fújt egy kis hideg szembeszél

cs3-szerkeszto

Mindszenti diákok szavalatai csendültek fel a Petőfi-versenyen

cs3-szerkeszto

Lezárult egy korszak: 28 év után búcsúzik a Parlamenttől Farkas Sándor

cs3-szerkeszto