Mindszent Sport

Óriási úszás: ezüstérmes az Ugrai Pannával felálló 4×200 méteres női gyorsváltó + VIDEÓ!

Az Ugrai Panna, Pádár Nikolett, Molnár Dóra, Ábrahám Minna összeállítású 4×200 méteres női gyorsváltó ezüstérmet nyert csütörtökön a budapesti rövidpályás úszó-világbajnokságon.

A döntőben fantasztikusan kezdtek a magyarok, Pádár Nikolett és Ugrai Panna vezetésével féltávnál – világcsúcs részidőn belül – elsőként váltottak, majd Molnár Dóra ugyan visszacsúszott a harmadik helyre, de Ábrahám Minna dobogóért harcolhatott és szenzációs úszással a második helyre hozta be az egységet.

A négyes óriási országos csúccsal, 7:33.39 perces idővel zárt, ezzel a 2014-es dohai világbajnokságon elért 7:39.21-es magyar rekordot adta át a múlnak.

A számot az amerikaiak 7:30.13 perces világcsúccsal nyerték.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szegvári futballcsoda: bajnoki cím és irány a magasabb osztály!

cs3-szerkeszto

Július 4-én érkezik a népszerű FireCross verseny Csongrádra a Körös-torokba

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Csongrádon fogadták Zipperer Viktort, aki kerékpártúrával emlékezik a neves évfordulókra

cs3-szerkeszto

Világbajnok Pusztaszeren: Erdei Zsolttal öklözhettek a fiatalok + FOTÓK + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Családi nappal és díjátadóval zárta a szezont a Kisteleki Testedző Egyesület

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto