Mindszent Sport

Kettős magyar bajnoki címmel indított Ugrai Panna a Rövidpályás OB-n

A mindszenti úszó eszméletlen formában, rögtön a kaposvári rövidpályás országos bajnokság első napján két arannyal indított.

Szerdától szombatig Kaposváron rendezik az úszók rövidpályás országos bajnokságát, melynek végén kialakul a végleges csapat a decemberi, hazai rendezésű világbajnokságra. A megmérettetésen részt vesz Ugrai Panna is, aki a párizsi olimpián kiválóan teljesített.

Rögtön az első napon, 100 méter gyorson hatalmas csatában, 53,29-es egyéni csúccsal ért célba, amivel vezeti a magyar rangsort, és bőven a VB szintidőn belül van!

Fél órával később újabb Ugrai győzelem született, 50 méteres hátúszásban amivel egy újabb egyéni csúcs (27,55) is járt. Ezzel a mindszentiek olimpikonja duplázott, már ami az aranyérmek számát illeti.

A csütörtöki napon 100m háton és 50m gyorson szurkolhatunk a Hód Úszó SE bajnokának.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megnyílt a mindszenti kutyás strand, ellepték a négylábú vendégek a Tisza-partot

cs3-szerkeszto

Fiatal hősöket képeztek Mindszenten

cs3-szerkeszto

Szegvári futballcsoda: bajnoki cím és irány a magasabb osztály!

cs3-szerkeszto

Július 4-én érkezik a népszerű FireCross verseny Csongrádra a Körös-torokba

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Csongrádon fogadták Zipperer Viktort, aki kerékpártúrával emlékezik a neves évfordulókra

cs3-szerkeszto

Világbajnok Pusztaszeren: Erdei Zsolttal öklözhettek a fiatalok + FOTÓK + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Családi nappal és díjátadóval zárta a szezont a Kisteleki Testedző Egyesület

cs3-szerkeszto