Sport Szentes

Taroltak a szentesi úszók Vásárhelyen

A hétvégén rendezték meg Hódmezővásárhelyen a Delfin Regionális Bajnokságot, amin a 13 csapat közül a 3. helyen végeztek a szentesiek.

A Szentes Városi Úszó Club versenyzői idén szűk létszámban képviselték csapatunkat, mindössze 5-en. Azonban ők 5-en a hétvégén bebizonyították, hogy nemcsak a létszám a fontos, hanem a teljesítmény is.

A legeredményesebb versenyzők:

Bugyi Gréta a 13 meghirdetett egyéni versenyszámból 11-ben indult, melyekből kivétel nélkül érmet is szerzett.

Kis Adrián egyéni számainak mindegyikéből megszerezte a Dél- Alföldi régió bajnoki címét.

Illés Kamilla 100 pillén szerzett érmet, emellett 200 gyorson is dobogóra állhatott annak ellenére, hogy a számot versenyen eddig még nem úszta.

Az úszók fantasztikus teljesítménye a szentesi csapatot a Békéscsaba és a Szeged után a dobogó 3. fokára repítette.