Szentes

A Központi Óvodában fertőtlenítettek a szentesi katonák

Az ezred katonái február 05-én a Szentesi Központi Óvodában folytatták a köznevelési intézmények fertőtlenítését – adta hírül a szentesi MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred a Facebook oldalán.

A helyszínbejárások után a katonák több mint 600 m2-nyi felületen hajtották végre a mindenre kiterjedő fertőtlenítést, amely garantálja, hogy az intézmény dolgozói és az óvodások biztonságos környezetbe térhessenek vissza.

Forrás, fotó: Facebook/MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Érkezik a hőség, másodfokú figyelmeztetést adtak ki Szentes, Csongrád és Mindszent környékére! 

cs3_szerk2

Gőzmozdonyok, kisvonatok és vasúti relikviák – különleges programmal készül a Szentesi Motorgarázs a Múzeumok Éjszakájára

cs3_szerk2

Torday Henrietta: Hiszek! – a nemzeti összetartozás napjára

cs3_szerk2

Egykori szentesi diákok is színpadra lépnek az Ördögkatlan Fesztiválon

cs3_szerk2

Őze Lajos emlékét idézi meg a Koszta József Múzeum Kőszegen

cs3_szerk2

Újabb két taggal bővült az Ökoiskolák száma Szentesen

cs3_szerk2

Pedagógus nap alkalmából köszöntötték a pedagógusokat Szentesen 

cs3_szerk2

Jó hírt kaptak a nyugdíjasok: nem csak élelmiszerre használhatják fel a 30 ezer forintos utalványokat

cs3_szerk2

Szerva Szentesen… néhány nap és startol a Hungarian Open – Szentes Cup nemzetközi korosztályos U-16 teniszverseny

cs3_szerk2