Kék Hírek

Elaludt a volán mögött, balesetet okozott

Dombegyházon összeütközött két személygépkocsi, a balesetnek egy súlyos és egy könnyű sérültje lett. A gyanú szerint az egyik autó vezetője elaludt, ezért tért át a menetiránya szerinti bal oldalra. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Balesetről értesítették a rendőrséget 2020. augusztus 2-án 16 óra után néhány perccel Békés megyében. Dombegyházon, a Sugár utcában egy személygépkocsi vezetője áttért a menetiránya szerinti bal oldalra és összeütközött egy másik autóval. Az előbbi autó az ütközés után lesodródott az útról és egy bolt előtti kerékpártárolónak, majd az üzlet falának csapódott. A vétlen járműben két utas is megsérült, egyikük könnyű, míg a másik utas súlyos sérülést szenvedett. A balesetet okozó mezőkovácsházi autós kihallgatásán elmondta, hogy elaludt a volán mögött és már csak az ütközésre ébredt fel. A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait a napokban továbbította az ügyészségre.

Forrás: Police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Bűnügyi felügyeletből szökött nő ellen emelt vádat a Szentesi Járási Ügyészség 

cs3-szerkeszto

Ittasan, jogosítvány nélkül vezette édesapjától elcsent kocsiját egy 19 éves csongrádi fiú

cs3-szerkeszto

Két kisgyerek maradt árván, a szentesi motoros baleset női utasa is elhunyt

cs3-szerkeszto

A vármegyénkben prostituáltakat futtató nő ellen indult eljárás

cs3-szerkeszto

Tragédia: halálos volt a vasárnap délutáni motoros baleset Szentesnél

cs3-szerkeszto

Mentőhelikopter és teljes útzár, motor és autó ütközött Szentesnél

cs3-szerkeszto

Harangtorony gerendái izzottak Szatymazon

cs3-szerkeszto

Csongrádon szerezte be, Szentesen árulta a drogot a család, akik ellen most vádat emeltek

cs3-szerkeszto

Kigyulladt egy kamion az M5-ösön Szatymaznál

cs3-szerkeszto