Belföld Koronavírus

Már lehet a koronavírus elleni oltásra regisztrálni az interneten

Megnyílt a regisztráció lehetősége az interneten a koronavírus elleni védőoltásra – jelentette be a Miniszterelnöki Kabinetiroda államtitkára hétfő este a Facebook-oldalán.

  Dömötör Csaba közölte: a vakcinainfo.gov.hu weboldalon mindenki jelezheti az oltás iránti igényét.
    A regisztrációval egyben mindenki értesülhet a járvánnyal kapcsolatos legfrissebb információkról, és arról, hogy mikor kerül rá sor – tette hozzá.
    Közlése szerint az oltások akkor indulhatnak, amikor rendelkezésre áll a magyar hatóságok által jóváhagyott biztonságos vakcina, a folyamat egy oltási terv alapján zajlik majd.
    Felhívta a figyelmet arra, hogy az oltások sorrendjét nem a regisztráció időpontja határozza meg, hanem a veszélyeztetettség mértéke, továbbá elsőbbség illeti meg a védekezésben résztvevőket is.
    A tömeges oltás új szakaszt jelent majd a vírus elleni küzdelemben – fogalmazott az államtitkár.

koronavirus.gov.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Koncz Zsófia: már csak 20 nap az újabb családi adócsökkentésekig

cs3-szerkeszto

Újabb jelentős segítséget nyújt a kormány a tejágazat szereplőinek

cs3-szerkeszto

Újabb legenda távozott: elhunyt Balázs Péter

cs3-szerkeszto

Gulyás Gergely: Magyarország nem hajtja végre a migrációs paktumot

cs3-szerkeszto

A kormány minden szükséges eszközzel támogatja az ügyészség munkáját a Szőlő utca kapcsán

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Törökország biztosítja az orosz energiahordozók útvonalát Magyarországra

cs3-szerkeszto

Már a Tisza is érzi: Orbán Viktor és a Fidesz fölényesen vezet 

cs3-szerkeszto

A megszorítások elkötelezett híve, aki most Magyar Péter szekerét tolja: bemutatjuk Petschnig Mária Zitát!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai

cs3-szerkeszto