Csongrád Szentes

A Tisza-támogató szennyoldal már a cigányokat sem kíméli – (+18!!!)

Vállalhatatlan, alpári módon szidja a cigányokat az a szennyoldal, amely nyíltan a Tisza Párt mellett kampányol. Az oldalon megjelent bejegyzésben gyűlöletkeltő, rasszista kijelentéseket tettek, amelyek minden határt átlépnek – nemcsak a közbeszéd szintjén, hanem emberi méltóságban is.

A szennyoldal korábban is hírhedtté vált a trágár, lejárató stílusáról. A szerkesztők válogatás nélkül támadnak gyerekeket, civileket és közszereplőket, most pedig a roma közösség lett célpontjuk. Olyan gyűlöletkeltő, uszító szavakat használtak, amelyek egyértelműen túllépik a véleménynyilvánítás határait, és a büntetőjog kategóriájába tartozhatnak.

A gyalázkodó poszt nemcsak a jóérzésű embereket háborította fel, hanem újra ráirányította a figyelmet arra, milyen szintre süllyedhet a közbeszéd, ha az ellenzéki politikai propaganda gyűlöletkeltéssé fajul. A bejegyzésben használt szóhasználat és hangnem nemcsak ízléstelen, hanem veszélyes is – a társadalmi békét és együttélést veszélyezteti.

Egyre többen követelik, hogy a hatóságok vizsgálják ki az oldal működését, és tegyenek lépéseket a gyűlöletbeszéd megfékezése érdekében.

A politikai véleménynyilvánításnak helye van, a gyűlöletkeltésnek viszont soha nincs!

Íme a bejegyzésük: 



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Az NKA támogatásával kezdődik a Kultfeszt programja Szentesen

cs3-szerkeszto

Országos elismerést nyert a csongrádi Kertbarát Klub

cs3-szerkeszto

Forgalomkorlátozásokra kell számítani a félmaraton miatt Csongrádon

cs3-szerkeszto

Futóláz Csongrádon, rekordlétszámmal és rengeteg újdonsággal érkezik a Fussuk le! Félmaraton fesztivál

cs3-szerkeszto

Meghirdette új évadának műsorát a szentesi Tóth József Színház

cs3-szerkeszto

Újabb sikeres robotika programot zárt Csongrádon a Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara

cs3-szerkeszto

XIV. Sárkányos Pünkösd Csongrádon – Újra vízre szállnak a csapatok!

cs3-szerkeszto

Zajlik az éves karbantartás a csongrádi uszodában

cs3-szerkeszto

„Stelázsi” ami több mint egy tankonyha – Önálló életre nevelés Csongrádon a Kisréti Otthonban

cs3-szerkeszto