Belföld

Orbán Viktor: el a kezekkel a nyugdíjaktól!

El a kezekkel a nyugdíjaktól! A nyugdíjakat nem csökkenteni, hanem emelni kell! – jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videójában.

Orbán Viktor arra a kérdésre, mit szól hozzá, hogy a Tisza Párt megadóztatná a nyugdíjakat, azt válaszolta, mindig csak két politika volt Magyarországon: a baloldali meg a jobboldali.

A baloldalnak régi mániája Bokros Lajos óta, hogy a nyugdíjakat valahogyan meg kell sarcolni. A jobboldal pedig mindig azt képviselte – nemcsak gazdasági okokból, hanem a szüleink és nagyszüleink iránti tiszteletből is -, hogy a nyugdíjakat növelni kell, sosem szabad elvenni belőle, adni kell” – jelentette ki.

A 13. havi nyugdíjat a baloldal elvette, a jobboldal visszaadta – mutatott rá, hozzátéve, hogy “a Tisza egy baloldali párt“.

Egyre több dolgot tudunk meg az adóelképzelésekről, a nyugdíjról, a kórházbezárásokról. Tipikus, klasszikus baloldali gazdaságpolitikát csinálnak” – mondta a miniszterelnök, megjegyezve, hogy erre már egyszer az ország ráfaragott.

Ami a nyugdíjasokat illeti, pedig végképp azt kell mondanom, hogy el a kezekkel a nyugdíjaktól. A nyugdíjakat nem csökkenteni, hanem emelni kell” – hangsúlyozta Orbán Viktor.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Óriási veszteség: elhunyt Kálloy Molnár Péter színművész

cs3-szerkeszto

Szijjártó Péter: az idei az Európai Unió elszigetelődésének éve volt

cs3-szerkeszto

A gyerekektől is elvenné a Tisza az ingyenes egészségügyi ellátást + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Csongrádiak a fővárosi ünnepi fényben, ahol óriási volt az érdeklődés az első adventi hétvégén + VIDEÓ + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

Legújabb felmérés: Fidesz 47, Tisza 40

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Magyarország energiaellátásának alapját az Oroszországból érkező energiahordozók jelentik

cs3-szerkeszto

Elhunyt Lehoczki-Spider László, a legendás mentőkutya, Mancs gazdája

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Felgyorsítjuk a magyar–szerb olajvezeték megépítését

cs3-szerkeszto