Csongrád

Lakossági fórumra várják a helyieket a csongrádi képviselők

Október 1-jén, szerdán 17 órától lakossági fórumot tartanak a Gróf Széchenyi István Általános Iskolában, ahová minden érdeklődőt szeretettel várnak. A fórum házigazdái Malik László, a 2. választókerület, és Komlósiné Rácz Nikolett, a 3. választókerület önkormányzati képviselői lesznek. 

Az eseményen jelen lesz Bedő Tamás polgármesterJuhász László jegyzőDékány-Lantos Anikó, a Városellátó Kft. intézményvezetője, valamint Skribanek Csaba rendőrkapitány és a körzet két rendőr megbízottja, Tigyi Tamás és Vörös Péter.

A települési képviselők célja, hogy a lakosok közvetlenül oszthassák meg véleményüket, javaslataikat a város és lakókörzetük ügyeivel kapcsolatban, valamint választ kaphassanak a felmerülő kérdésekre. A képviselők kiemelik: fontosnak tartják, hogy a helyiek személyesen is elmondhassák problémáikat és ötleteiket, hiszen ezek is hozzájárulnak a közös fejlődéshez.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Különleges feladat tette emlékezetessé az ünnepi készülődést a Kisréti Otthonban Csongrádon

cs3-szerkeszto

Barátságból indult az idén 25 éves Csongrádi Tiszapart Sport Egyesület

cs3-szerkeszto

Életre kelt a történelem a Tari László Múzeumban 

cs3-szerkeszto

Szarka Antal: megfúrták azt, hogy Szentesnek tiszás jelöltje legyen!

cs3-szerkeszto

Megújul a csongrádi mentőállomás tetőszerkezete

cs3-szerkeszto

Lezárult egy korszak: 28 év után búcsúzik a Parlamenttől Farkas Sándor

cs3-szerkeszto

Biztonságról, drogokról és az online veszélyekről tanultak a csongrádi diákok

cs3-szerkeszto

Diákok tisztelegtek a hősök előtt Csongrádon – A Sághy tanulói hadisírokat tettek rendbe a temetőben

cs3-szerkeszto

Családbarát Köznevelési Intézmény címmel ismerték el a csongrádi Platánfa Tagóvodát

cs3-szerkeszto