Szentes Térség

Útfelújításokról tárgyalt Szabó István

Fontos egyeztetésre került sor a mai napon Szabó István, a Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége (TÖOSZ) vármegyei elnöke és Hunkó József, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Csongrád-Csanád Vármegyei Igazgatóságának vezetője között. A megbeszélés fókuszában a vármegyei úthálózat jelenlegi állapota, valamint a közeljövőben megvalósuló fejlesztések és felújítások álltak.

Az egyeztetés a konstruktív együttműködés jegyében zajlott, melynek célja, hogy a Csongrád-Csanád vármegyei utak állapota folyamatosan javuljon, és megfeleljen a modern kor követelményeinek. A megbeszélés rávilágított arra, hogy az önkormányzatok és a Magyar Közút közötti szorosabb koordináció elengedhetetlen a jövőbeni sikeres projektek megvalósításához.

“A mai nap egyeztetéssel indult: Hunkó Józseffel, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Csongrád-Csanád Vármegyei Igazgatóságának vezetőjével tárgyaltunk a folyamatban lévő, valamint a közeljövőben tervezett fejlesztésekről és útfelújításokról” – írja közösségi oldalán Szabó István.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szentesi fiatal csatlakozott a csongrádi tűzoltókhoz – valóra vált Alekszandr álma

cs3-szerkeszto

Torday Henrietta javasolja, hogy kormányablakbusz települjön ki Szentes több pontjára

cs3-szerkeszto

A paralimpiára fókuszál a szentesi Sztanó György – Los Angeles a nagy cél

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence is megszavazta a jogállam lebontását

cs3-szerkeszto

Egy 32 éves férfi betört egy szentesi családi ház udvarára, néhány nap alatt elfogták a rendőrök

cs3-szerkeszto

Teherautó és személyautó ütközött a szentesi elkerülőn, lezárták az utat

cs3-szerkeszto

Kigyulladt egy elektromos kerékpár Szentesen

cs3-szerkeszto

Közel 40 év után nyugdíjba vonul a Horváth Mihály Gimnázium kiváló pedagógusa

cs3-szerkeszto

Bicikliről lopta el a pénztárcát Szentesen, a rendőrök gyorsan a nyomára bukkantak

cs3-szerkeszto