Belföld Szentes

Színes egyéniség: szivárványos zászló alatt vonult Varga Ferenc

Ha kedd, akkor hídfoglalás Budapesten. Tegnap pedig Gyurcsány Ferenc szentesi embere is kiállt a pride mellett, és szivárványos DK zászló alatt bénította meg a fővárost. 

Varga Ferenc is részt vett a budapesti pride-párti tüntetésen kedd délután, este. A szivárványos zászló alatt masírozó baloldaliak a jelek szerint egyetértenek azzal, hogy emberek pórázon vezessék egymást nyilvánosan, vagy éppen kisminkelt férfiak tangában táncikoljanak a gyerekeink előtt. 

„Harmadszor is itt vagyunk Hadházy Ákos tüntetésén! Nem hallgatunk, nem sunnyogunk, nekünk, baloldaliaknak a pride melletti kiállás nem divat kérdése!” – írják a DK közösségi oldalán. 

Varga díszes társaságba került, Hadházy Ákossal, Szabó Bálinttal, egy szivárványos zászlóval felvértezett dínóval, egy „fing” táblával, ukrán zászlókkal és punkokkal együtt lehetetlenítették el több ezer ember hazajutását. 

.

Fotók: Mandiner/Index



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Sulyok Tamás hivatalosan is bejelentette, hogy nem mond le! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt Szentesen, tűzoltók és mentők is érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Politico: Semmilyen megállapodás nem született az uniós források kifizetéséről

cs3-szerkeszto

Szentes polgármesterét is elzavarná Magyar Péter

cs3-szerkeszto

A Családi büszkeség menetével válaszol a Pride-ra a Mi Hazánk

cs3-szerkeszto

Szentesi és csongrádi diákjait is díjazta a HSZC

cs3-szerkeszto

A Magyar Orvosi Kamara elnöke szerint kórházbezárásokra van szükség

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kormány egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába!

cs3-szerkeszto

Új lehetőség hátrányos helyzetű nőknek: egy szentesi és egy csongrádi iskola is részt vesz a projektben

cs3-szerkeszto