Eperjes

Szemétmentesült Eperjes

Április 8-án délelőtt szemétszedési akciót tartottak Eperjesen. Az önkormányzat dolgozóival és önkéntesekkel megtisztították a bekötő utak melletti árkokat a szeméttől. 

A TeSzedd akció keretében rengeteg hulladéktól szabadították meg a természetet. 

„A szemétszedés után mindenkit megvendégeltünk egy finom ebédre. Köszönjük a támogatást és a felajánlást a Nagy István Andornak és az Eperjes Fejlődéséért Egyesületnek! Emellett külön köszönet jár Kanjo Árpádnak, hogy elkészítette nekünk az ebédet!” – írják a település oldalán. 

.

Fotók: Eperjes Facebook-oldal



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ebösszeírás lesz Eperjesen

cs3-szerkeszto

Közel 70 millió forintos energetikai fejlesztés valósult meg Eperjesen

cs3-szerkeszto

Kormányablakbusz érkezik Eperjesre – helyben intézhetők a fontos ügyek

cs3-szerkeszto

Májusfaállítás és esti felvonulás várja az érdeklődőket Eperjesen

cs3-szerkeszto

Több útszakasz felújítását is bejelentette Szabó István + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Útfelújítás kezdődik Fábiánsebestyén és Eperjes között

cs3-szerkeszto

Jelmezek, fánk és mini disco várja a családokat az eperjesi farsangi kavalkádon

cs3-szerkeszto

Megújul a Fábiánsebestyén–Eperjes közötti bekötőút

cs3-szerkeszto

Fotóra fel! – „Eperjesi tél” címmel fotópályázatot hirdet az önkormányzat

cs3-szerkeszto