Kék Hírek Szentes

Drogfogás Szentesen: Metamfetaminnal kereskedő férfit fogtak el a rendőrök

Elfogtak a rendőrök egy férfit, aki heteken át árult metamfetamint Szentesen – közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police-hu-n.

A 49 éves férfi február eleje óta fél grammonként ötezer forintért adott el metamfetamint. Az egyik vevőjének legalább hatvan alkalommal értékesített az illegális szerből 300 ezer forint összértékben.

A nyomozók március 12-én fogták el a dílert, kábítószer-kereskedelem bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását. Rajta kívül a rendőrök két nőt és három férfit állítottak elő – akik a megalapozott gyanú szerint a vevőköréhez tartoztak, felelősségüket vizsgálják.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Dömsödi Dalmáék csoportelsőként jutottak a középdöntőbe

cs3-szerkeszto

Szabó István: Akkor vagyunk erősek, ha nem engedünk a félelemkeltésnek!

cs3-szerkeszto

Hét drogosra csaptak le a rendőrök Szentesen + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Négy autó ütközött össze Szentes és Csongrád között – FÉLPÁLYÁS ÚTZÁR!

cs3-szerkeszto

Jegyzőkönyv-hamisítási botrány: Nyílt levélben szólították fel Szentes polgármesterét, hogy mondjon le!

cs3-szerkeszto

Három évtizedes szakmai pálya zárul Szentesen

cs3-szerkeszto

Nagy István: újabb ötmilliárd forintot fordítanak az agrárszakképzési centrumok fejlesztésére

cs3-szerkeszto

Nem okozott gondot a román csapat a magyar válogatottnak, Dömsödi Dalma ismét betalált

cs3-szerkeszto

Elindultak az egymilliárd forintos felújítási munkálatok a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto