Csongrád Kék Hírek

Vonattal koccant egy autó Csongrádon

Péntek reggel, a Bútorgyár utcában lévő andráskereszttel jelzett átjáróban történt a baleset. 

A Kiskunfélegyházáról Hódmezővásárhelyre 5:48-kor elindult vonattal koccant egy autó Csongrádon, a Bútorgyár utcában lévő andráskereszttel jelzett átjáróban. A helyszínelés ideje alatt – várhatóan 8-9 óráig – szünetel a forgalom Gátér és Csongrád között – tájékoztatott a MÁVINFORM.

A forgalom átszervezése folyamatban van, a vasúttársaság pótlóbusz közlekedését szervezi a helyszínelés idejére. A Kiskunfélegyháza-Szentes szakaszon közlekedő vonatok esetében hosszabb eljutási időkre kell számítani.

FRISSÍTÉS: A Csongrád-Gátér-Kiskunfélegyháza szakaszon a 1090/10 és 5259/778 VOLÁN-járatokon a vasúti jegyek érvényesek.

A Kiskunfélegyházáról 7:48-kor Hódmezővásárhelyre induló személyvonat (32612) helyett pótlóbusz közlekedik Csongrádig. A busz Kiskunfélegyházáról a vonat menetrendje szerint indul.

Borítókép: illusztráció!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Menekülni próbált a rendőrök elől egy mindszenti férfi – három eltiltás sem tartotta vissza

cs3-szerkeszto

Drogot tettek az italodba? Ez az új csongrádi eszköz egy perc alatt választ ad!

cs3-szerkeszto

Súlykorlátozást vezettek be a csongrádi pontonhídon az alacsony vízállás miatt

cs3-szerkeszto

Forgalomterelés, parkolás, megközelítés – fontos információk a KTN hétvégéjére

cs3-szerkeszto

Két napon át koncertek, strand és buli várja a látogatókat a KTN-en

cs3-szerkeszto

Szemétszedési akciót szerveztek Csongrádon – elszomorító, mi minden került elő

cs3-szerkeszto

Közel 140 rajttal rendezték meg a XIII. Serházzugi Hosszútávúszó Versenyt a Kis-Tiszán

cs3-szerkeszto

Edzőként és versenyzőként is példát mutatnak a csongrádi Kis-Tisza Vízi-Sport Egyesület masters sportolói

cs3-szerkeszto

Biciklitolvajt fogtak a szentesi rendőrök

cs3-szerkeszto