Csongrád Kék Hírek

A rendőrség honlapján megjelent az elfogatóparancs, a pedofil elmenekülhetett az országból

„Elfogatóparancs alapján körözött személy”-ként tartja nyilván a rendőrség a csongrádi pedofil bűnözőt, aki érezhette, hogy bajba került, ezért elmenekülhetett az országból.

Feltehetően már nincs Magyarországon az a pedofil, aki ellen egy emberként fogott össze Csongrád. A pártok közleményekben ítélték el a férfit, a polgármester is megszólalt és a rendőrség is eljárást indított. 

Kezelés alatt is állt

Olvasóinktól rengeteg üzenetet és infót kaptunk, (amit hálásan köszönünk!) miszerint ezt az aberrált lényt már pszichiátriai kezelés alá is vonták és gyógyszerezték is. Nem egyszer fordult már elő, hogy az ablakából kiordítva kislányokat rémített meg, és az óvoda mellett anyukákat is lökdösött már. 

Elmenekül a gyáva féreg

Többen küldtétek a bűnöző friss bejelentkezéseit, videóit. Ezekből az derül ki, hogy betojt és elmenekült. A repülőről és a repülőtérről is posztolt videókat a különböző médiafelületeken. 

A rendőrség honlapján is megjelent a körözés

A police.hu oldalon már megtalálható a csongrádi aberrált ellen kiadott körözés. Az elfogatóparancs által körözött személyek esetén azonnal őrizetbe veszik, és a hatóság dönt arról, hogy indítványt tesz-e a kényszerintézkedés elrendelésére vagy sem. Igenlő válasz esetén az őrizetbevételtől számított 3 napon belül a bíróság dönti el, hogy a kényszerintézkedést elrendeli-e.

Bízunk benne, hogy a rendőrök a nemzetközi kollegákkal közösen elkapják, és megkapja méltó büntetését. 



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lebukott az interneten álnéven fenyegetőző férfi, vádat emeltek ellene

cs3-szerkeszto

Tejfogtól a panorámaröntgenig: így előzhetjük meg a rejtett szájüregi betegségeket – Dr. Gyulai Balázs válaszol

cs3-szerkeszto

Negyvenöt éve őrzik a természet szeretetét – jubileumot ünnepelt a Csongrádi Kertbarát Klub

cs3-szerkeszto

Megható köszönőlevelet kaptak a csongrádi rendőrök – példás munkát végeznek a térségben

cs3-szerkeszto

A madárinfluenza után Csongrád térségében is megjelent egy újabb betegség, ami emberre is veszélyes és nincs ellenszere

cs3-szerkeszto

Két autó ütközött Sándorfalván – mentők és tűzoltók érkeztek a helyszínre

cs3-szerkeszto

Rettegnek a kérdésektől: szájzárat kaptak a szentesi és kisteleki tiszás jelöltek is

cs3-szerkeszto

Újabb véletlen egybeesés B. Eszter és a tiszás szennyoldal kapcsán

cs3-szerkeszto

Megújul a csongrádi Tourinform iroda – modern fogadótérrel és bővülő szolgáltatásokkal várják az ügyfeleket

cs3-szerkeszto