Kék Hírek Szentes

Rövid időn belül elfogták a rendőrök azt a férfit, aki lopni akart egy szentesi ingatlanból

Szilveszter napján egy 34 éves szentesi lakos tört be egy ingatlanba, de nem talált semmi értékeset, így hazaindult. Lopás vétség kísérlete miatt kell felelnie.

Bejelentés érkezett a rendőrségre 2024. december 31-én ismeretlen tettes ellen, aki egy feszítővas segítségével jutott be a kiszemelt házba, és ottléte alatt több ajtót is megrongált, de végül nem vitt el semmit. 

A rendőrök adatgyűjtésbe kezdtek, és két órán belül azonosítottak is egy 34 éves helybéli lakost, akit előállítottak a Szentesi Rendőrkapitányságra. Gyanúsítotti vallomásában beismerte: azért ment oda, hogy valami értékes tárgyat találjon, de mivel a kutakodás nem hozta meg a várt eredményt, valamint gyalog nem tudott volna nehéz dolgokat mozgatni, ezért inkább hazaindult.  

Fotó: illusztráció



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szakmák és életutak testközelből – nagyszabású pályaorientációs nap volt a szentesi HMG-ben + GALÉRIA!

cs3-szerkeszto

Stabil évet zárt a DélKerTÉSZ termelőszövetkezet

cs3-szerkeszto

Kivonult a rendőrség: a szentesi postáról vittek el egy nőt

cs3-szerkeszto

Zöld tűzgömböket és hullócsillagzáport is láthatunk Szentes és Csongrád fölött

cs3-szerkeszto

Baj van: megjelent a madárinfluenza Szentesen!

cs3-szerkeszto

Baleset történt Szentesen, kisebb torlódás előfordulhat!

cs3-szerkeszto

Több mázsa halat telepít a Kurcába a Gerecz Elemér Sporthorgász Egyesület

cs3-szerkeszto

Malacinvázió a szentesi ködben

cs3-szerkeszto

A Tisza-támogató szennyoldal már a cigányokat sem kíméli – (+18!!!)

cs3-szerkeszto