Szentes

Ajándék a szentesi gyermekosztálynak

A Vándorló Szeretet Egyesület és az MH II. Rákóczi Ferenc 14. Műszaki Ezred katonái közös erővel lepték meg a szentesi SZTE Klinikai Központ Dr. Bugyi István Szentesi Multidiszciplináris Centrum gyermekosztály „lakóit”.

Az egyesület tagjai kiemelkedő összefogásának köszönhetően idén is számos értékes és hasznos ajándékkal lepték a gyermekosztály kis betegeit.

Kézzel készített karácsonyi díszeiket az adventi vásárban értékesítették, amelyből aztán az egyesület etetőszéket, fürdőkádat, játszószőnyegeket, gyermek székeket, plüssökkel díszített karácsonyfát, továbbá könyveket, szaloncukrot és egy egyéves internet-előfizetést is adományozott az osztály számára – írják a MH II. Rákóczi Ferenc 14. Műszaki Ezred közösségi oldalán.

Az ajándékozáshoz az ezred katonái is hozzájárultak, megtöltve a Damjanich laktanyában kihelyezett gyűjtőládát. Az adományok átadásakor Dr. Csurgó Attila ezredes hangsúlyozta a civil és katonai együttműködés fontosságát, amely nemcsak a közösség erejét, hanem az egymás iránti felelősségvállalást is példázza, immár évek óta.

Fotók: MH II. Rákóczi Ferenc 14. Műszaki Ezred, Janó Miklós törzsőrmestere



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Aláírásgyűjtés indult a szentesi Alsóréti Gázos kövesút felújításáért

cs3-szerkeszto

Reál tehetségek is versenyben a Zsoldosban

cs3-szerkeszto

Több mint száz alkalommal adhatott el drogot egy 33 éves szentesi férfi

cs3-szerkeszto

Két autó is az árokban kötött ki Szentes és Fábiánsebestyén között

cs3-szerkeszto

A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott

cs3-szerkeszto

Jubileumi hálaadásra hívja a házaspárokat Zsadányi József szentesi plébános 

cs3-szerkeszto

Pénteken vesznek búcsút Szentes egykori alpolgármesterétől

cs3-szerkeszto

Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott – ma sem maradtunk szentesi gól nélkül

cs3-szerkeszto

Drogprevenció és online biztonság a középpontban – Szentesen járt a Vármegyejáró 3.0

cs3-szerkeszto