Csongrád

Bedő Tamás lobbantotta fel a második gyertya lángját Csongrádon

Advent második vasárnapján, ünnepi hangulatban telt meg Csongrád központja. A város karácsonyfája mellett gyűltek össze a város lakói, hogy közösen ünnepeljék a közeledő karácsonyt.

Az adventi koszorú második gyertyáját Bedő Tamás, Csongrád polgármestere gyújtotta meg, ezzel is jelezve, hogy közeledik a szeretet ünnepe. A gyertyagyújtás után a Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjai kápráztatták el a közönséget változatos műsoraikkal. A gyerekek énekekkel, versekkel és hangszeres előadásokkal emelték az ünnep fényét.

Az esemény lehetőséget adott arra, hogy a város lakói közösen töltsenek el néhány kellemes órát, és egymás társaságában várják a karácsonyt.

Fotók: Révész Gábor



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Komlósiné Rácz Nikolett: Volt rossz járda, nincs rossz járda

cs3-szerkeszto

Három csongrádi iskola is arany minősítést szerzett az Aktív Iskola Programban

cs3-szerkeszto

Megválasztották Csongrád Város Borát és a közönség kedvenceit

cs3-szerkeszto

Szentesi fiatal csatlakozott a csongrádi tűzoltókhoz – valóra vált Alekszandr álma

cs3-szerkeszto

A Bölcső Nagycsaládosok Csongrádi Egyesülete is részt vett a Kárpát-medencei Magyar Családok Találkozóján

cs3-szerkeszto

Világranglista-vezetőként lett Európa-bajnok a csongrádi kötődésű Kovács Marcell

cs3-szerkeszto

Játékosokat keres a Csongrádi-Tiszapart Sport Egyesület

cs3-szerkeszto

Rekordszámú nevező és 800 ezer forintos adomány a FireCross csongrádi fordulóján

cs3-szerkeszto

Újra meghirdették Csongrádon a Tiszta udvar, rendes ház programot

cs3-szerkeszto