Szentes

Adománygyűjtést tart a szentesi Fidelitas és a helyi Máltai Szeretetszolgálat

Szentesi fiatalok, szentesi rászorulóknak, szentesi vállalkozókkal közösen gyűjtenek a hétvégén tartós élelmiszert, hogy a nélkülözők karácsonyát is szebbé varázsolják. 

December 6-án és 7-én folytatódik a már sok éve ismétlődő jótékonysági akció, aminek keretein belül a szentesi Fidelitas a Máltai Szeretetszolgálattal közösen gyűjt tartós élelmiszert a rászorulóknak. A lokálpatrióta kezdeményezést már nem csak az önkéntesek, de az adományozók is várják már. 

„Szerencsére sok fiatal jelentkezett, hogy szívesen segítene. Azt tapasztalom, hogy már a vásárlók, az adományozók is kérdezik, hogy mikor lesz a gyűjtés, mikor tudnak jönni segíteni. Nagy öröm, hogy évről évre egyre több tartós élelmiszer gyűlik össze, így egyre több rászorulón tudunk segíteni” – nyilatkozta Pászti Dániel, a Fidelitas helyi elnöke. 

Az adományokat három szentesi helyszínen várják: Coop Jókai ABC, Kála Coop Szupermarket, Kertvárosi Szupermarket. 



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A Tisza nem tudja: már nincs kampánycsend!

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: a választás tétje a béke és a biztonság

cs3-szerkeszto

Szabó István: a szentesi kórház fejlesztése nem csupán egy beruházás, hanem egy közös ügy, amely mögött összefogás és hosszú távú elköteleződés áll

cs3-szerkeszto

Szentesi Kétfarkúak: Elfogadhatatlannak tartjuk, hogy az Isztambuli Egyezmény nem került beépítésre a jogrendünkbe

cs3-szerkeszto

Újabb elítélttel barátkozik a tiszás Bárkányi Bence

cs3-szerkeszto

Ellepték a rendőrök Szentest, drogdílereket és fogyasztókat kapcsoltak le

cs3-szerkeszto

Megérkezett az új CT és az új mammográf gép a szentesi kórházba

cs3-szerkeszto

Célegyenesben a választás – Szabó István: a választás valódi tétje a magyar önrendelkezés megőrzése

cs3-szerkeszto

Szabó István: az itt élők mindig értették, milyen fontos hazánk függetlenségének, a magyar szabadságnak az ügye + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto