Kék Hírek Kistelek

Fiatalkorúaknak kábítószert áruló kisteleki férfi ellen indult eljárás

A gyanú szerint hónapokon keresztül értékesített különböző kábítószereket fiatalkorúaknak egy kisteleki férfi, az ügyészség indítványozta letartóztatását – tájékoztatott a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség szóvivője.

Szanka Ferenc közölte, a megalapozott gyanú szerint a kisteleki férfi a nyár elejétől adott el legalább három helybeli fiatalnak marihuánát és kristályt. 

A gyanúsított a vevőket heti rendszerességgel a lakásában szolgálta ki. A rendőrség a férfi lakásában tartott kutatáskor kábítószert, patikamérleget és drog eladásból származó pénzt is lefoglalt.

A gyanúsított ellen minősített kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indult eljárás. 

A főügyészség a szökés-elrejtőzés és az eljárás meghiúsításának veszélye miatt indítványozta a férfi letartóztatását, amit a Szegedi Járásbíróság nyomozási bírója el is rendelt – közölte a főügyészhelyettes.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Ellepték a rendőrök Szentest, drogdílereket és fogyasztókat kapcsoltak le

cs3-szerkeszto

Kigyulladt egy vályog épület és egy ól a bokrosi tanyavilágban

cs3-szerkeszto

Célegyenesben a választás – Szabó István: a választás valódi tétje a magyar önrendelkezés megőrzése

cs3-szerkeszto

A Mi Hazánktól a Tisza Pártig: Bárkányi Bence ismét lebukott

cs3-szerkeszto

Közel hatszáz gyerek tanul úszni Kisteleken

cs3-szerkeszto

Összeütközött két autó Szentesen

cs3-szerkeszto

Varga Ferenc: Nem engedek a zsarolásnak!

cs3-szerkeszto

Szabó István kőkemény választ adott a budapesti pártvezér rágalmaira! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Megkezdődött a Kistelek és Ópusztaszer közötti kerékpárút felújítása

cs3-szerkeszto