Csongrád

Ma startol a KTN Fesztivál Csongrádon

Minden készen áll, indul egy fergeteges bulihétvége a Körös-torokban!

A Körös-Toroki Napok az elmúlt években, a korábbi hagyományokat megtartva és tovább fejlesztve azokat, az országban szinte egyedül álló módon ötvözte az ingyenes családi programokat és strand használatot a klasszikus fesztiválok minőségi, de megfizethető programjaival.

Ellentétben a hagyományos minőségi programokat kínáló fesztiváloktól, a KTN Feszt egész területe ugyanis nincs körbe kerítve, így napközben a teljes területet (beleértve az ország legnagyobb homokos folyóparti strandját) ingyen használhatják a családok éppúgy, mint a fiatalok. A 22 órától kezdődő, 4 színpadon zajló programokért kell fizetni.

A legkisebbektől, az érettebb korosztályig, a DJ programoktól az élő koncertekig, a hagyományőrző és kulturális előadásoktól, a szórakoztató műsorokig, a vásári forgatagok pecsenyés-sütödés választékáig egy színes, a szó klasszikus értelmében vett valódi fesztivál megújítása és értékeinek megőrzése lebeg a szervezők szeme előtt.

Fotók: KTN Csongrád Facebook



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Advent a Körös-toroknál, ahol első alkalommal telt meg ünnepi hangulattal a nagy parkoló

cs3-szerkeszto

Nédó Zoltánné: szerettem volna példát mutatni a roma nőknek

cs3-szerkeszto

Adventi szép: “Mert az ember nem magának való. A közösségtől lesz egész.” – Portré Szigeti Szabolccsal a Körös-torok szívében

cs3-szerkeszto

Idén is remekeltek a csongrádi Oxigénfalók + GALÉRIA!

cs3-szerkeszto

Nagyarányú közvilágítás-fejlesztés indul Csongrádon 

cs3-szerkeszto

“Adventi szép” – a csongrádi Körös-torok téli arca: elcsendesülés a köd misztikumában

cs3-szerkeszto

Első helyezést ért el Farkas Júlia grafikus a csongrádi Aranysziget Otthon lakója az országos alkotópályázaton

cs3-szerkeszto

Téli szüneti étkezést biztosít Csongrád Város Önkormányzata a rászoruló gyermekeknek

cs3-szerkeszto

Egyszerűbbé válik a zártkerti ingatlanok ügyeinek intézése Csongrádon

cs3-szerkeszto