Sport Szentes

Száznál is több katona állt rajthoz a honvédség terepfutó-bajnokságán Szentesen

Több mint kétszáz nevezés érkezett a Magyar Honvédség terep-akadályfutó bajnokságára, amely Weekend Warriors – országos OCR- (akadályfutó-) bajnokság is egyben, a szombati megmérettetésen 110 katona is rajthoz állt Szentesen.

Az esemény megnyitóján Csurgó Attila, a házigazda MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred parancsnoka elmondta: a verseny egyszerre a magyar honvédség kiképzéstámogató, valamint a hazai OCR-szövetség kvalifikációs rendezvénye.

Emlékeztetett: Szentes ötödik alkalommal ad helyet a seregszemlének, ahol a szervezők és az indulók eddig minden évben új kihívásokkal szembesültek.

Ezúttal több mint 5 kilométeren 23 akadály várta a futókat, a pálya kialakítását szinte az utolsó pillanatig befolyásolta a napokban lehullott, nagy mennyiségű eső – tette hozzá.

A szervezők közölték: a megnyitóig az ország minden részéből érkezett 221 versenyző, köztük 110 katona adta le nevezését, a verseny kezdetéig a rajthoz állók száma várhatóan megközelíti vagy eléri a 250-et.

Fotók: MTI/Lehoczky Péter



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Oktatói Szolgálati Emlékéremmel tüntették ki a szentesi Zsoldos oktatóját

cs3_szerk2

Merülés a honvédség világába – Búvártábort rendeztek a fiataloknak Szentesen + GALÉRIA!

cs3_szerk2

Hiába a milliárdos fejlesztések, a Tisza-DK koalíció minden erejével a szentesi kórház lejáratásán dolgozik – Elég volt a politikai hergelésből!

cs3_szerk2

Eszünk megáll: újabb tűz Szentesnél, gabona és traktor lángolt

cs3_szerk2

Tűz van Szentes külterületén, 3 város tűzoltói küzdenek a lángokkal + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Szentesi férfi vesztette életét az M44-es úton történt balesetben

cs3_szerk2

Irány a vízpart vagy a hűvös szoba, a héten Szentesre és Csongrádra is visszatér a kánikula

cs3_szerk2

Több épület gyulladt ki vasárnap délután Szentesen, a Kisérben

cs3_szerk2

A szentesi Bugyi Tibor dobogósként érkezik a csongrádi Fire Cross fordulóra

cs3_szerk2