Mindszent Sport

Keressük a szavakat: a mindszenti Ugrai Panna ismét Eb-dobogón!

A Hód Úszó SE versenyzője, a mindszenti csodalány a két aranyérme után most a női 4×100 méteres vegyesváltóval egy ezüstérmet nyert, brutális országos csúccsal!

A Komoróczy Lora, Békési Eszter, Ugrai Panna, Pádár Nikolett összeállítású 4×100 méteres női vegyesváltó országos csúccsal ezüstérmet nyert a belgrádi úszó Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján.

A lányok 4:01.50-es időeredménnyel, másfél másodperccel írták át a 2017 óta fennálló országos rekordot! Panna fergeteges 57,91-es pillangós részidőt repesztett!

Ebben a versenyszámban 29 (!) évvel ezelőtt Egerszegi Krisztina, Kovács Ágnes, Klocker Edit, Lakos Gyöngyvér nevével fémjelzett csapatváltó állt először és utoljára Eb dobogón.

Gigantikus gratuláció Pannának és edzőjének, Máté Hunornak!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Július 4-én érkezik a népszerű FireCross verseny Csongrádra a Körös-torokba

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Csongrádon fogadták Zipperer Viktort, aki kerékpártúrával emlékezik a neves évfordulókra

cs3-szerkeszto

Világbajnok Pusztaszeren: Erdei Zsolttal öklözhettek a fiatalok + FOTÓK + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Családi nappal és díjátadóval zárta a szezont a Kisteleki Testedző Egyesület

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto

Hatalmas volt az érdeklődés a 12 órás sportnapon a Kisteleki Általános Iskolában

cs3-szerkeszto