Belföld Külföld

Schiffer András: Háborús uszítás, ami Brüsszelben folyik + VIDEÓ!

Az egykori LMP-s politikus arról is beszélt az ATV-ben, hogy „két éve folyik háborús propaganda az atlantisták részéről Nyugat-Európában”.

Az ATV hétfői Öt című műsorának Konok Péter történész, Schiffer András ügyvéd, Ceglédi Zoltán politikai elemző és Hont András újságíró voltak a vendégei.

A kampány utolsó hetében is jócskán akadt téma, amit kibeszéltek a résztvevők. Szó esett többek között arról, hogy Magyar Péter feljelenti Orbán Viktort, mert „rémhíreket” terjeszt, valamint a múlt heti tévés  vitákat is értékelték

A háborús propaganda témája is előkerült a műsor során. Schiffer András itt kijelentette, hogy két éve folyik háborús propaganda Nyugat-Európában az atlantisták részéről.

(…) Az, hogy a NATO ne adj Isten a július elejei csúcstalálkozón elhatározza azt, hogy »praktikusan« hadba lép Oroszországgal szemben, ez a véres valóság. Nem Rogán Antal és Orbán Viktor plakátjai találják ki”.

Ez az EP-választás tétje

Az egykori LMP-s politikus ezt követően arra is felhívta a figyelmet, hogyha „van valami tétje az EP-választásnak, az az, hogy tud-e erőt mutatni nemcsak az a populista jobboldal vagy az az antiimperialista baloldal ezen a héten és hétvégén, akik nem kérnek a háborús uszításból.

„Háborús uszítás az, ami Brüsszelben folyik, és az atlantisták részéről” – szögezte le Schiffer.

Az elhangzottakra Konok Péter úgy reagált, hogy szerinte „háborús uszítás folyik a kormánypárt részéről is, csak ők békeharcnak hívják”.

Forrás: mandiner.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Folytatódik a tiszás bosszúpolitizálás, az Országgyűlés megszavazta a lex Orbánt

cs3-szerkeszto

“Hadd áramoljon a kőolaj!” – Megszületett a megállapodás Iránnal a békéről

cs3-szerkeszto

A Metallica két estén át uralta a Puskás Arénát

cs3-szerkeszto

A jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula

cs3-szerkeszto

A DK is új elnökséget választott

cs3-szerkeszto

Adorján Bélát választotta újra elnökévé a Jobbik

cs3-szerkeszto

Újraválasztották a Fidesz elnökének Orbán Viktort + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Ősszel eljön az ellenállás, a patrióták nagy nemzeti mozgalmának az ideje

cs3-szerkeszto

Kivezetik a kamatstopot, több mint kétszázezren kerülnek nehéz helyzetbe

cs3-szerkeszto