Kék Hírek Szentes

Lopott autóval hajtottak árokba Szentesen

Gyanúsítottként hallgattak ki a rendőrök két férfit, akik elvittek egy kocsit egy szentesi ház elől.

A megalapozott gyanú szerint egy 24 és egy 28 éves helybéli férfi 2024. május 6-án hajnalban elindított egy szentesi lakóingatlan előtt parkoló áruszállító gépjárművet a benne hagyott kulccsal. Néhány kilométer megtétele után a sofőr ittassága miatt lesodródtak az úttestről, és becsúsztak az árokba.

A helyszínre érkező rendőrök előállították a párost, és gyanúsítottként hallgatták ki a Szentesi Rendőrkapitányságon. A nyomozók lefoglalták a gépjárművet és a raktérben levő kőművesszerszámokat, majd visszaadták a tulajdonosnak.

Lopás bűntettének, továbbá a sofőr ellen ittas járművezetés vétségének is a megalapozott gyanúja miatt indult ellenük eljárás.

Fotó: illusztráció



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Karácsonyi jókívánságok a Dr. Mátéffy utcai tagóvodából – a gyerekek hangja tölti majd be a december 16-i karácsonyvárást

cs3-szerkeszto

A legjobb oktató díjjal tüntették ki a szentesi Dr. Vecseri Dorina Rebekát

cs3-szerkeszto

Óriási veszteség: elhunyt dr. Kispál Mihály Csaba főorvos

cs3-szerkeszto

Karácsonyváró ünnepségre várnak kicsiket és nagyokat Szentesen, a Luther téren

cs3-szerkeszto

A kórház udvarán elesett idős nőt rabolt ki egy testvérpár Szentesen

cs3-szerkeszto

Menetrendváltozás: sűrűbb és kiszámíthatóbb buszjáratok érkeznek és indulnak Szentesről és Csongrádrról

cs3-szerkeszto

Nincs megállás: újabb rangos díjat vehetett át a DélKerTÉSZ elnöke

cs3-szerkeszto

Újabb jelöltet ad Kistelek a választókerületnek

cs3-szerkeszto

120 éves lett a Fridrich Fényírda – ismét megelevenedett Szentes fotótörténeti kincse

cs3-szerkeszto