Mindszent

Bejelentette indulását az első mindszenti polgármester-jelölt

Pálinkóné Szedlák Renáta közösségi oldalán jelentette be, hogy indul a 2024-es választásokon. Információink szerint a Fidesz-KDNP támogatásával méretteti meg magát. 

A Facebookra feltöltött videójában elmondja, hogy egy családbarát települést szeretne, ami a béke szigete lesz. 



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto

Szabó István kőkemény választ adott a budapesti pártvezér rágalmaira! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szélpál Szilárd: a Tisza felől fújt egy kis hideg szembeszél

cs3-szerkeszto

Mindszenti diákok szavalatai csendültek fel a Petőfi-versenyen

cs3-szerkeszto

Lezárult egy korszak: 28 év után búcsúzik a Parlamenttől Farkas Sándor

cs3-szerkeszto

Krisz Rudi és Király Viktor ad ingyenes koncertet Mindszenten

cs3-szerkeszto

Családi történetek nyomában Mindszenten – múltidéző a művelődési központban

cs3-szerkeszto