Csongrád Kék Hírek Szentes Térség

Óvatosan a Szentes, Csongrád és Kistelek környéki utakon (is)!

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2024. március 1-jén 0 órától 2024. április 30-án 24 óráig.

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság vezetője 2024. március 1-jén 00 órától 2024. április 30-án 24 óráig a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területére fokozott ellenőrzést rendelt el.

Az ellenőrzés célja közlekedésbiztonsági helyzet javítása, különös tekintettel a főbb baleseti okok visszaszorítása, a passzív biztonsági eszközök használatával kapcsolatos szabályok betartatása, az ittas vezetők kiszűrése, továbbá az ország területétre jogellenesen bejutni szándékozók elleni fellépés, az embercsempész tevékenység felderítése, a közrend, közbiztonság fenntartása.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A Tisza nem tudja: már nincs kampánycsend!

cs3-szerkeszto

Farkas Sándor: a választás tétje a béke és a biztonság

cs3-szerkeszto

Szabó István: A választók a nyugalomról és a jövőről döntenek + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Rendkívüli nyitvatartás a választás hétvégéjén a kormányablakokban

cs3-szerkeszto

Szabó István: a szentesi kórház fejlesztése nem csupán egy beruházás, hanem egy közös ügy, amely mögött összefogás és hosszú távú elköteleződés áll

cs3-szerkeszto

Szentesi Kétfarkúak: Elfogadhatatlannak tartjuk, hogy az Isztambuli Egyezmény nem került beépítésre a jogrendünkbe

cs3-szerkeszto

Újabb elítélttel barátkozik a tiszás Bárkányi Bence

cs3-szerkeszto

Ellepték a rendőrök Szentest, drogdílereket és fogyasztókat kapcsoltak le

cs3-szerkeszto

Elkezdődött a gólyák párzási időszaka, hamarosan érkeznek a fiókák

cs3-szerkeszto