Csongrád

Olvasói levél: végre dolgoznak a Körös-torokban! Köszi CS3!

„Úgy látszik, van még remény, és egy újságcikk csodákra képes! Köszi cs3! Végre dolgoznak a Körös-torokban!” – írja ma délutáni levelében olvasónk, Panna.

Mint megírtuk, nagyon úgy néz ki, nyári lájkvadászat lett az üdülőterület rendbetételéből, hiszen rendkívül szemetes és elhanyagolt a csongrádiak egyik büszkesége, a Körös-torok. Cikkünk kapcsán Panna nevű olvasónk írt „köszönőlevelet”, melyben kifejti, hogy minden sorával egyetért, és köszöni, hogy végre valaki foglalkozott a problémával.

Mint írja, az illetékesek is olvashatták a cs3.hu sorait, hiszen látványosan összekapták magukat és már-már munkának nevezhető tevékenységbe kezdtek. „Imádom Csongrád strand részét, ezért örülök, hogy úgy néz ki, lesz előrelépés! Köszönöm nektek a közreműködést!” – áll olvasónk levelében.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

HÓDIKÖT-emlékek gazdagítják a Tari László Múzeum gyűjteményét + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

Vadászok a madárbarát óvodákért Csongrádon és Felgyőn

cs3-szerkeszto

Eredményesen rajtolt az újonnan megalakult Tiszavirág SC, az első futsal club Csongrádon

cs3-szerkeszto

Szentesen alapított új politikai erő váltaná le az Orbán-kormányt

cs3-szerkeszto

Óriási jobboldali siker: Szabó Istvánéknak alig másfél óra alatt összegyűlt a kellő számú aláírás

cs3-szerkeszto

Világbajnok paralimpikon inspirálta a Kisréti Otthon lakóit

cs3-szerkeszto

Tiszává alakult a Momentum, a frakcióvezető kiverte a hisztit

cs3-szerkeszto

Bedurrant az influenza: térségünkben van a legtöbb beteg

cs3-szerkeszto

„Dianás” léptekkel a békéért – 144 kadét teljesítette a CISM-futást Csongrádon

cs3-szerkeszto