Mindszent

Le a kalappal! 10 zsák szemetet szedtek össze a Tiszából Mindszentnél

Kenukkal és motorcsónakkal szedték össze a szemetet a Tisza mindszenti szakaszán.

Az önkéntesek 8 kilométer hosszan járták be a folyót, a szabadstrandtól egészen a Kisrévig. Az akció során a vízen/vízben úszó szemetekre vadásztak, mert sajnos ebből nagyon sok van.

A csapat mintegy 10 zsáknyi hulladékot gyűjtött össze, így csökkentve az ember ökológiai lábnyomát. A munka elvégezte után egy finom bográcsos várta a Tisza-barátokat.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megnyílt a mindszenti kutyás strand, ellepték a négylábú vendégek a Tisza-partot

cs3-szerkeszto

Fiatal hősöket képeztek Mindszenten

cs3-szerkeszto

Lampionok fénye világítja be a Tiszát – Szent Iván-éji programokkal készül Mindszent

cs3-szerkeszto

Rengeteg hulladékot gyűjtöttek össze a Tisza-parton Mindszentnél

cs3-szerkeszto

Nyári menetrendre vált a mindszenti komp

cs3-szerkeszto

Szabó István kőkemény választ adott a budapesti pártvezér rágalmaira! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szélpál Szilárd: a Tisza felől fújt egy kis hideg szembeszél

cs3-szerkeszto

Mindszenti diákok szavalatai csendültek fel a Petőfi-versenyen

cs3-szerkeszto

Lezárult egy korszak: 28 év után búcsúzik a Parlamenttől Farkas Sándor

cs3-szerkeszto