Belföld

Egyhetes közlekedésrendészeti akció kezdődött hétfőn

Országos közlekedésrendészeti akciót tart a rendőrség hétfőtől vasárnapig – tudatta az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata a police.hu oldalon.

    A közlemény szerint a ROADPOL Operational Group (Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata Műveleti Csoport) éves terve alapján végzendő összehangolt akció elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.
    Főként a vezetési és pihenőidővel, a veszélyes áruk szállításával összefüggő szabályok megtartását, valamint a beutazás, illetve a belföldön tartózkodás jogszerűségét vizsgálják.
    “Az ellenőrzés kiterjed az illegális migráció, az embercsempészés, a kábítószerrel, valamint lőfegyverrel kapcsolatos, illetve a vagyon elleni bűncselekmények felderítésére, megszakítására is” – áll a közleményben.

MTI

Fotó: Facebook/Magyar Rendőrség



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok

cs3_szerk2

Nagy István: a magyar kormány nem nézi tétlenül a kialakult aszályhelyzetet

cs3_szerk2

Gulyás Gergely: az Otthon Start programmal nagyon nagyot léphet előre a fiatalok otthonteremtése

cs3_szerk2

Orbán Viktor hatalmas bejelentést tett: a kedvezmény bárhol, bárkinek elérhető lesz!

cs3_szerk2

Szeptembertől és januártól tovább emelkedik a szentesi és csongrádi tanárok és az óvónők bére

cs3_szerk2

Július 1-től másfélszeresére emelkedik a családi adókedvezmény összege, érdemes ellenőrizni az adóelőleg-nyilatkozatot

cs3_szerk2

Ne lepődj meg: változik az MVM Next e-számla-értesítők megjelenése

cs3_szerk2

MAGOSZ – NAK: a Tisza Párt az ukrán gazdák érdekeit védi a magyar gazdákkal szemben

cs3_szerk2

Ingyen biztosítja a kormány a gazdáknak az öntözővizet

cs3_szerk2